Witam, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza naprawdę robi różnicę. Lepiej raz a dobrze.