Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.