Hej, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.