Cześć, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu remontuję dom i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.