Hej, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama ostatnio remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.