Witam, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza ma ogromne znaczenie. Lepiej raz a dobrze.