Cześć, przeglądałem forum i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.