Hej, przeglądałem forum i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.