Dzień dobry, przeglądałem forum i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sama ostatnio urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.