Dzień dobry, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.