Hej, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Pozdrawiam serdecznie.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza naprawdę robi różnicę. Lepiej raz a dobrze.