Witam, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.