Hej, natknąłem się na ten temat i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.