Cześć, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.