Hej, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.