Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.