Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.