Dzień dobry, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.