Hej, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.