Hej, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Moim zdaniem wybór kolorystyki naprawdę robi różnicę. Lepiej raz a dobrze.