Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sam od jakiegoś czasu remontuję dom i szukam inspiracji. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.