Dzień dobry, przeglądałem forum i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.