Witajcie, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.