Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sam od jakiegoś czasu remontuję dom i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.