Dzień dobry, natknąłem się na ten temat i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.