Dzień dobry, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.