Dzień dobry, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że dobór mebli ma ogromne znaczenie. Lepiej raz a dobrze.