Cześć, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.