Witajcie, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.