Cześć, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.