Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.