Dzień dobry, przeglądałem forum i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.