Witajcie, przeglądałem forum i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.