Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia dobór mebli ma ogromne znaczenie. Lepiej raz a dobrze.