Witajcie, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu remontuję dom i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.