Cześć, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.