Hej, szukałem informacji o aranżacji i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.