Cześć, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sam od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.