Witam, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.