Hej, przeglądałem forum i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam ostatnio zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.