Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama właśnie teraz urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.