Hej, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.