Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.