Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Polecam się nie spieszyć.