Hej, przeglądałem forum i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sama od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.