Hej, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sam od jakiegoś czasu remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.