Hej, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.