Hej, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.