Hej, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.