Cześć, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Moim zdaniem dobór mebli naprawdę robi różnicę. Lepiej raz a dobrze.